Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mit tesztek, ha...

Egyetemisták! Mit tesztek, ha felkészületlenül kell órára mennetek?

Figyelt kérdés
Nem készületem az egyik órámra (igazából félreértések miatt, nem tudtam, hogy lesz óra és be kell mennem), de már elfogytak a hiányzásaim is. Elviekben a megengedett hiányzáson felül is elfogadja a hiányzást, ha viszünk orvosi igazolást, de ezt nem merem megkockáztatni. Viszont ez egy szeminárium, minden órán vannak páros/csoportos feladatok és így nem nagyon lehet elsunnyogni, hogy nem készültél. Ti mit tennétek, bemennétek vagy sem? Szólnátok erről vagy sem?
2022. ápr. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Bemennék és lesz ami lesz.

Ez lehet sértőnek fog hangzani, de én a helyedben tanultam volna még amikor ezt kiírtad. :/ Nézd át mindenképp, és jelentkezz, hogy milyen volt

2022. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tanulni kellett volna, hanem elolvasni többszáz oldalt. Erre már nem volt időm úgy, hogy közben vizsgára is kellett készülnöm.
2022. ápr. 27. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, így már értem. Végül bementél?
2022. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemennék ilyen helyzetben is. Hogy szólnék-e előre vagy csak akkor, ha kilóg a lóláb, az a tanártól függ.
2022. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!