Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mégis kinek mi köze ahhoz...

Mégis kinek mi köze ahhoz hogy miért hiányzok az iskolából?

Figyelt kérdés
Esküszöm már annyira felcsesznek az osztálytársaim hogy nem bírom. Bármikor hiányzok nevetnek hogy már megint biztos lógtam meg gúnyt űznek ebből. Egyszerűen tényleg ehhez kinek mi köze van rajtam és a szüleimen kívül? Bármiféle bajom lehet ami miatt hiányoztam, milyen jogon kérdőjeleznek meg egyáltalán? Már emiatt szorongok minden nap, hogy már megint mi lesz amikor visszamegyek majd holnap. Elegem van belőlük és ebből a cinikus okostojás társaságból. Egyébként a szorongásom miatt kellett sokat hiányozzak, amit pszichológus kezel is, de ezt nyilván nem mondom el olyan embereknek akikben egyáltalán nem bízok és nem is tisztelek. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet majd holnap hogy ne törjön rám reggel egy pánikroham és ne a mások véleményém agyaljak? Hogy ne azokat a röhögő és cinikus pofavágásokat lássam meg először ahogy belépek a tanterembe? Én se azt figyelem sose hogy ki miért hiányzik, nagyon irigyek és sok idejük lehet ha velem foglalkoznak.

2022. ápr. 27. 14:52
 1/6 NTBS ***** válasza:
100%
Az osztályfőnöködnek és az iskolának van. A többivel Ne foglalkozz.
2022. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudok nem foglalkozni velük ha jönnek oda egyből hozzám mintha valami celeb lennék hogy mégis miért hiányoztam és hogy megint biztos lazítottam csak stb
2022. ápr. 27. 15:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól szájba kéne verni őket
2022. ápr. 27. 15:05
 4/6 anonim válasza:
100%
munkahelyen is ez a szitu.:D ez nem fog elmúlni. A főnököd le se fogja szarni ha hianyzol vagy szabizol. Na de a kolegák. Na azok számon fognak ám kérni.:) Engem is rohadtul iritál. Nem tudom ki miért foglalkozik vele.
2022. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Tegyél egy próbát a jól szájba veréssel. De úgy, hogy tanár ne lássa. Akkor majd elhallgatnak.
2022. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó a szó verd jól szájba az okostojásokat! Abból majd értenek ne aggódj!
2022. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!