Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a jelenléti, vagy...

Szerintetek a jelenléti, vagy az online volt jobb?

Figyelt kérdés
Én visszasírom az online oktatást. :( Idén sajnos nem volt. :(

#oktatás #dikitális oktatás
2022. ápr. 28. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Online
Jelenléti
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor középiskolás voltam még, akkor imádtam az online-t, nagyon sok fölösleges óra volt középiskolában, amit onlineban általában meg sem tartottak (tesi, rajz, meg volt egy nagyon fölösleges, aminek már a nevét sem tudom :D) illetve utolsó gimis évemben költöztünk, pont online oktatás alatt, és így mivel bejött az online, csak 2 hónapot kellett napi szinten 2,5 órát utaznom a suliba, ami jól jött, mivel ha nem lett volna online, akkor 8 hónapon keresztül kellett volna napi szinten 2,5 órát utaznom, ami elég fárasztó lett volna. :D Meg a gimis online oktatásnál tényleg úgy éreztem, hogy jobban tudok tanulni, mivel összességében több szabadidőm volt.


Viszont most egyetemistaként már örülök, hogy nem volt online oktatásom, mivel így is alig vannak óráim, és erre a pár órára jobb rendesen bejárni.


Persze ez mellett az is közrejátszott a gimis online oktatásnál, hogy nem bírtam az osztályomat, utáltam bejárni mindig is.

2022. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vért izzadtam az online oktatás alatt, sokkal nagyobb teljesítmény kellett nálunk ahhoz, hogy ugyanazt a jegyet kapjam, amit most jelenlétiben.
2022. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Örültem volna, ha bevezetik újra. Most emiatt visszahozzák a szóbelik vizsgákat érettségin is például. Na erre jó az igazán online oktatás! Eltörölték a szóbeliket.

Valamint most vagyok 13.-as hamarosan szakmai vizsgázok. A szakmai vizsgák tavaly meg tavaly előtt le voltak csökkentve 51%-ról 40%-ra (és szóbelik ott se voltak) a helyzet miatt. Most, hogy ez nem következik be: sajnálom, hogy pont most nem nincs online oktatás. De tényleg!

2022. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!