Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megjött az értesítés, jelenlét...

Megjött az értesítés, jelenléti oktatás lesz! Örültök?

Figyelt kérdés
Én nem. Sokkal kényelmesebb volt otthonról tanulni és sokkal jobb volt szétcsalni az egyetemet 3 féléven keresztül. Így én ki fogok bukni a legvégén, mert semmi tudásom nincs.

2021. aug. 13. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Örülök, hurrá, jelenléti a legjobb
Fúj, szomorú vagyok, online oktatás a legjobb
Semleges, mindkettő ugyanolyan
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%

A te bajod,ha szétcsaltad az egyetemet és most fosol,hogy kibuksz.De meg is érdemled.

Az ilyen ne kapjon már diplomát!

2021. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Kedves vagy első :) Nehogy már a legvégén kibukjak. Akkor az azt jelenti, hogy elpazaroltam 3 évet az életemből.

Igen, pont ugyanannyi a tudásom mint 2018-ban amikor kezdtem az egyetemet. De téged miért bántana, ha lediplomáznék így? Úgy is csak egy vidéki informatikai diploma, nem pesti orvosi...

2021. aug. 13. 14:38
 3/49 anonim ***** válasza:
86%
Azon gondolkoztam, ezentúl meg fogom kérdezni, ki mikor végzett egyetemen, és ha 20 év múlva olyan orvos műtene, aki korona alatt tanult, az inkább ne nyúljon hozzám.
2021. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj. A gyártósor mellé is kell ember.
2021. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
43%

Te voltál az, aki írta pár napja, hogy szeretné, ha végig online oktatás lenne?

Megmondtam neked akkor is: 9 és fél hónapig jelenléti oktatás lesz!

2021. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Te még vidéki informatikus se legyél úgy,hogy nem tudsz semmit.
2021. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%
Megérdemled. Így jártál.
2021. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

3-as jó az orvosit megértem. Bár egyetlen frissen végzett orvos sem műthet évekig, mert az igazi tudást és gyakorlatot a kórházban tanulja meg hosszú évek alatt.

4-es Sok értelme lesza az életemnek :(

Nem én voltam az 5-ös.

2021. aug. 13. 14:42
 9/49 A kérdező kommentje:
De jóindulatúak itt az emberek, hogy roha.... :)
2021. aug. 13. 14:42
 10/49 anonim ***** válasza:
90%

Anyaként örülök, a lányom most volt ált. elsős, a digitális oktatás 3. napján kaptam először idegösszeomlást...3 felnőtt szenvedett rohadtul az az időszak alatt ezzel az 1 gyerekkel, soha többé nem akarok ilyet átélni!

("felnőttnek" lehet, hogy jobb ez, én speciel ha az én időmben lett volna ilyen borzasztóan rosszul jártam volna)

2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!