Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE BTK kínai szakának az...

ELTE BTK kínai szakának az órarendje érdekelne. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Hallottam már pár dolgot a szakról. Az első félévben a nyelv tanulás megy nagyon, de a többibe? Miket tanultok még ezek mellett? Kínai történelemről, vallások, irodalom? Valaki megosztana velem egy összefoglalót?

Esetleg még tanácsokat és hasonlók. Tudom, hogy nehéz szak és kell a kitartás, meg azt is, hogy sokan az első félévben feladják. Viszont ettől függetlenül én még szeretnék majd ott tanulni. Kaptam már olyan tippet is, hogy ne válasszak mellé nyelvi minort, mert akkor könnyen elhasalok az első félévben.



2022. máj. 2. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg, hogy mennyi órátok van egy héten. Mennyi időt vesz igénybe a tanulás, mellette mennyi szabadidőtök van meg hasonlók.


(Elnézést, ha elírtam valamit, vagy ha nem volt érthető a fogalmazásom.)

2022. máj. 2. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
2022. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE BTK weboldalán sok mindent megtalálsz, így a legfrissebb tanegységlistát is, [link] - [link]


A nyelv minoros tanáccsal egyetértek.

2022. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. máj. 8. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!