Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmenjek az ELTE BTK gólyatábo...

Elmenjek az ELTE BTK gólyatáborba? 20/f

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten visszahúzódó vagyok szeretek kimaradni az olyan dolgokból amik csapatjátékok es aktívan részt kell venni de azért ki is tudok nyílni csak úgy ésszel.

Nem tudom hogy el kéne e nekem mennem gólyatáborba. Alapból nem vagyok egy lerészegedő típus, ezek a szexuális feladatok ( ha lesznek) szerintem túlságosan nagy szorongással járnának nekem.

Viszont nem akarom úgy kezdeni az egyetemi életét hogy teljesen bezárkózom de azert kicsit tartok is a dologtól.


2021. aug. 6. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképp ajánlom, ha nem mész akkor benned lesz a mi lett volna ha… +gólyatáborban nagyon könnyű ismerkedni a csapatokra bontas miatt is. Jó buli lesz mindenfelekepp menjel!! ja es semmi sem koteezo nyugodtan visszautasíthatod a dolgokat
2021. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, és sosem jutott még eszembe, hogy mi lett volna ha. Ha nyitott az ember az első napokban-hetekben, semmi hátránya nem származik belőle, ha kihagyta a gólyatábort, még úgy is meg lehet ismerkedni egy csomó emberrel. A bölcsész szakok egyébként is családiasak. Szóval ha nem akarod stresszelni vele magad, ne tedd.
2021. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is szorongok, főleg új társaságban, de ettől függetlenül várom, úgy tervezem, hogy megyek. Már beszéltem pár emberrel az évfolyamunkról, kedvesnek tűnnek, és többen mondták, hogy ők sem fognak inni. Egyébként milyen szakra mész?

(ha jössz, akkor ott találkozunk :))

2021. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!