Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom feltölteni...

Hogyan tudom feltölteni felvin a 12.-es bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Tanárom ma szólt, hogy május 5 a határidő, de én egyik menüpontban sem találom hova kellene feltöltenem. Aki képben van kérem segítsen.

2022. máj. 4. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ? Soha nem volt ez a határidő. A hiánypótlás július 7-ig lehetséges. Bizonyitványt meg nem töltünk fel külön csak egyben, 9-12-ig. A felvi egy legördülő opciót ad a bizonyítványnak, ha januárban feltöltöttél valamit nem lesz masik. Nem véletlen van a hiánypótlás kitolva eddig, mivel akkor lesz teljes a bizonyitványod. Általaban ezt az érettsegi bizonyitvannyal kapod meg, ami júniusi szobelik utan van. A tanulok 80% fel se tudna most tölteni. Az nagyobb baj ha valamit mar felraktál abba a menübe, mint bizinyitvány hiányosan. Az egeszet egybe kellett volna felrakni julius 7-ig.
2022. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!