Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zh írás után bizonyítható a...

Zh írás után bizonyítható a csalás?

Figyelt kérdés
Életemben először csaltam egyetemen, egy haverom elkérte a papíromat, és kitoltotte az utolsó feladatot, amit nem magoltam be. Viszont csak azután jutott eszünkbe, hogy a toll színe és a kézírásunk full eltér. Átnéztem több egyetem szabályzatát(koztuk az enyémet, BME) de mindenhol csak a rajta kapásról van szó. Valaki tud infot dobni?

2022. máj. 11. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én tényleg nem bántani akarlak, de meg vagyok döbbenve, hogy ennyi ésszel hogy lehet bekerülni egyetemre. Még csak annyi kellett volna, hogy a társad odaírja a válasz után, hogy "sok szeretettel: Sanyi". Nem kaptak rajta, de a csalás itt annyira egyértelmű, hogy simán felelősségre vonhatnak, de ha szerencséd van, nem fogja érdekelni a vizsgáztatót.
2022. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagy sz+opás. Nyilvánvalóan rajta kap ha feltűnik neki ez, rajtakapás nem csak a teremben történhet. Hát két opció van bízol a tanár jóindulatában, mert nyilván nem hülye és fel fog neki tűnni, de kedves lesz és nem érdekli. Vagy bukta, sőt nem tudom mernék e javítani nála, ha megadja az esélyt XD
2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Minek van a BME-n az ilyen...?
2022. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szaktársad kézirása.. ha kötözködős, nehogy a kézírása alapján őt is előhalássza...
2022. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen le fogtok bukni mindketten a kézírás különbözősége és a toll színe miatt.
2022. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván nem kell egy Poirot-nak lenni ahhoz, hogy erre bárki rájöjjön... A más színnel írást nyilván ki lehet magyarázni, hogy a tollad kifogyott és másikkal írtad, de a kézírásod nem fog automatikusan megváltozni.

Csak azt nem értem, ha már csalni akartok, ráadásul így (...), akkor miért nem volt annyi eszetek, hogy külön papírra leírja a megoldást, te pedig átmásolod?


Itt tényleg csak a tanár jóindulatán múlik az egész. Ha nagyon a szívére veszi, akkor nem jósolok túl sok jót nektek a jövőre nézve.

2022. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Ez bizonyítható. Egy kérdés érdekli-e a tanárt?
2022. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
majd kiderül, elég amatőr módon sikerült csalni
2022. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen, lefogtok bukni.

A toll sínét még csak-csak ki tudnád magyarázni, de a különböző kéz írást már nem. Gondolom egymás mellett ülhettetek, így könnyedén le tudtad volna másolni a barátodról.

Kérdés az, hogy jó fej tanárotok van-e, vagy nem.

De szerintem ez a zh most egyikőtőknek se lesz meg, és örüljetek, ha csak 0 ponttal büntetnek titeket.

2022. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát a kézírásotok ha eltérő akkor elég nagy a lebukás esélye. A más színű toll már csak ráadás.

Ha szerencséd van akkor elnézi a tanár, ha nem akkor jobb esetben csak megbuktat, rosszabb esetben fegyelmi eljárás.


Én azt nem értem, hogyha csak 1 feladatot nem tudtál, akkor mi a francnak csaltál?

2022. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!