Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire lehet kaját bevinni?

Érettségire lehet kaját bevinni?

Figyelt kérdés
Emelt infót írok, szerintem marad majd egy csomó időm a végén, szóval meg is ebédelnék ott helyben, hogy ne utána kelljen majd. Szóval vinnék levest, főzeléket és kenyeret.
2022. máj. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire fognak örülni a levesnek, meg a főzeléknek, de érettségire lehet kaját vinni. Viszont (legalábbis nálunk) kirakatják egy a gépektől távolabb levő asztalra az inni enni valót, és oda kell menni, ha fogyasztani akarunk, hogy ne öntsünk, vagy morzsáljuk semmit a gépekbe.
2022. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Na mindegy, max odaviszem a székem és eszek.
2022. máj. 11. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem a szitut, még szenvedek az info emelt egyik feladatával más meg ott szürcsöli a levest :D


Ha előbb végzel szerintem kirúgnak a teremből, hogy utána az épületben hol eszed meg az már mindegy

2022. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél szendvicset, ne levest meg főzeléket....
2022. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több órát kapsz a tesztre, nem vonják meg tőled az ételt/italt, mint a 45 perces tanórákon, de ez nem azt jelenti, hogy levest meg főzeléket kellene enned vagy chips-et ropogtatnod kólával, hogy aztán böfizzél egy sort…

Száraz kaja: szendvics, pogácsa, pizza szelet megengedett, ezeket nem is kell melegíteni, plusz fél liter innivaló, hogy ne halj szomjan. Na meg csoki, rágó, szőlőcukor ha nem csörögsz sokat a zacskóval. Másokra is tekintettel kell ám lenni. Majd utána eszel-iszol ami jól esik, lehet egész vizsga alatt eszedbe se jut enni.

(Én első 2 nap vittem pogácsát és vizet, hozzá se nyúltam, mert izgultam, nem mertem a papírzacskóhoz hozzányúlni, nehogy csúnyán nézzenek már, harmadik nap már nem is vittem semmit, reggeliztem az elég volt, utána meg úgyis mentem haza és kész) ennyit ki lehet bírni

Vannak munkahelyek, ahol 2-3 óránként van 15p szüneted enni-inni-cigizni-pisilni

2022. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!