Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmennétek a diplomaosztóra,úg...

Elmennétek a diplomaosztóra,úgy,hogy nem kaptok diplomát,csak igazolást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az ,hogy sajnos nem sikerült az irásbeli nyelvvizsgám,csak szóbelim van,így nem kapok diplomát,csak igazolást. Ugyan a mi egyetemünkön résztvehetek ígyis a diplomaosztón,de én nem làtom értelmét,hogy elmenjek így. Mert úgy érzem nincs mit ünnepelnem. Viszont anyámék meg teljesen megvannak indulva, és nekem estek ,amikor közöltem ,hogy így én nem szeretnék menni. :/ Ti mit tennétek a helyemben?

2022. máj. 13. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben nem mentem el. Égőnek tartottam volna, hogy diplomaosztó van közben nem is kapom meg a diplomám?! Csak amikor meglett a nyelvvizsgám, mentem be a TO-ra a diplomámért.
2022. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem nyelvvizsga nélkül, had örüljön a rokonság, még csak egyedül sem voltam a dologgal.
2022. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!