Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szólnom kellene a tanáromnak?

Szólnom kellene a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Mostanában alig csinálunk valamit tesi órán...

Ez nagyon unalmas mert a fiúk kimennek focizni mi meg ott ülünk benn a padon vagy épp beszélgetünk tanár néha bejön a terembe megnézni hogy mi van velünk,de ezen kívül semmit sem csinálunk... Emiatt kezdem megutálni a tesi órát.

Szóljak a tanáromnak erről?

Ti mit gondoltok?


Mit kellene tennem?



2022. máj. 14. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Alig 1 hónap van a tanévből. Már nem mindegy? ...
2022. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%
Ne a tanárnak szólj, hanem a főnökének, az igazgatónak.
2022. máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Ugye most csak viccelsz?! Ingafutás, fekvőtámasszal felváltva jobb lenne?

Nekem az általános iskolás tesitanárom szadista volt. Valahogy 10-ből 9x otthon felejtettem a tesicuccom. Gimiben okosabb voltam és minden órán menstruáltam. (Férfi vagyok, de ha a lányoknak is minden nap megvolt, akkor nekem is. Méhem nincs, de jogom van hozzá. Lazán bevette hogy nőnek gondolom magam. Nem tetszett neki, de megfenyegettem azzal hogy transzfób és szólok az igazgatónak meg az ombudsmannak meg az anyámkínjának ha nem hagy békén.) Szóval csak kint cigiztünk a suli mögött meg dumáltunk. Egyetemen meg 2 tesi kurzus volt. Felvettem az asztaliteniszt amit szerettem is (közben sörözgettünk) meg az úszást, aminek a bérletéhez vettem a kínaiban 800Ft-ért egy lyukasztót.


Egy ilyen tanárnak akit ki se kell cselezni, hanem magától van annyi esze hogy nem futtat ájulásig reggel 8-kor hogy a többi órát büdösen (zuhanyozni nincs idő) és kimerülten a padon horkolva töltsd, arany szobrot kéne emelni az iskola udvarán!


Ha meg futkározni akarsz akkor futkározz egyedül, gondolom nem tiltotta meg. De a tanárral és a többi tanulóval ne szúrj már ki mert patkányság és még meg is vernek (jogosan)

!

2022. máj. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
a kutya is jó dolgában veszedik meg...
2022. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt.. Egyszerűen ha nem is törődik veletek a tanár ennyire kétjetek tőle egy labdát és legyetek ti is el vagy valami. Velünk sem törődtek soha de én örültem, mert elloghattam mindig, de ha maradtam akkor a kezembe nyomtak egy tollas szettet, aztán ha kedvem volt kerestem valakit, ha nem akkor nem. De akármit csinálhattunk, csak szólni kellett hogy lehet-e
2022. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!