Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt adjak a tanáromnak év végén hogy átengedjen matekból?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy most vagyok 11. osztályos minden tantárgyból jó vagyok kivéve matekból, az sose ment. Az már biztos hogy félévkor megbukok és sajnos valószínű hogy év végén is ez a sors vár rám. Mindenképpen át akarok menni év végén mert jövőre érettségizek. Árra gondoltam hogy lefizetném a matek tanárt(aki egyben az ofőm is). Mennyit kellene neki fizetnem hogy legalább egy kettessel átengedjen?
2021. dec. 3. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Inkább azt a pénzt költsd arra, hogy felmentesd magad matekból.
2021. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt fent elfelejtettem megemlíteni hogy egy nagyon becsületes és igazságos tanárról van szó
2021. dec. 3. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne próbáld meg, büntetőügy lehet belőle.
2021. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pénzt egy magántanárnak add, aki megoldja, hogy átmenj úgy, hogy megtanít rá. Hidd el, csodákra képes.
2021. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es járok magántanárhoz nem sokat ér....
2021. dec. 3. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valts matektanart, keress masikat!
2021. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj inkább..
2021. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj. Érettségin úgyse fogsz tudni lefizetni senkit (jobb esetben).
2021. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy fordult meg ez a fejedben. Főleg, hogy te magad mondod, hogy becsületes. Esélytelen. Keress másik magán matektanárt, ülj össze az osztálytársaiddal, akiknek jobban megy, és te is foglalkozz többet a gyakorlással.

Ajánlom a Mateking weboldalt, azt hiszem, középiskolásoknak szóló része is van, meg millió Youtube videó és egyéb hasznos weboldal a neten, ami segíthet.

2021. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a matek olyan, hogy meg kell erteni. Ez időt és akaratot is igenyel ha nem vagy realos agyú.

Ha becsületes a tanarod akkor tök felesleges pedzegetni, de hogy összeget is mondjak mar en a 3 havi fizetésenel kevesebbel nem mennek oda. Ez lehet 540e-1 milla.

Ennyiből kb minden nem iskolaban töltött oradat tölthetned magantanároknál.

Ha meg ügy lesz belőle, akkor meg hozzájön egy kb 150-500e ügyvedi költség, hogy enyhitsék a kárt amit magadnak okozol. Inkabb ne szerintem.

Szandd rá magad es koncentrálj a lenyegre.

2021. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!