Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem baj ha telefonon viszem...

Nem baj ha telefonon viszem az érettségi értesítőt, behívót?

Figyelt kérdés

Nem kaptam meg postán (elvileg a postás nem talált a címet és nem postázták újra).

E-mailben kaptam, de nem néztem utána, hogy kinyomtatva kell-e vinni és semmi infót nem találok róla.

A levélben, csak annyi van, hogy: "feltétlenül hozza magával jelen értesítőt", nem tér ki fizikai mivoltjára.

Szerintem nem köthetnek bele, hogy viszem. Az meg plusz poén lenne, ha emelt informatikára 2022-ben nem fogadják el elektronikusan.



2022. máj. 15. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem tőlem el sem kérték.
2022. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor jó!

Legutóbb én sem emlékeztem, hogy ellenőrizték volna, csak kivolt írva az ajtóra a nevem, beléptem és elkérték a személyimet meg egy névsort kellet aláírnom.

De az emberben ilyenkor benne van az aggódás és stressz mindenen.

Köszönöm!

2022. máj. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!