Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az előadásokra folyamatosan...

Az előadásokra folyamatosan készültök vagy csak vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten napról napra kell tanulni, különben leszakadsz, és csak kapkodod a fejed.
2010. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Én öt év alatt nem is hallottam olyan emberről, aki szorgalmi időszakban vizsgára tanult.
2010. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

ez elég baj.

2010. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Én előadásra sem jártam. Vizsga előtt pár nappal megszereztem az anyagot, és megtanultam. Sosem kaptam négyesnél rosszabbat.
2010. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én csoportomban (szinte) mindenki vizsgák előtt egy-két héttel kezd el tanulni. Ez szerintem elég nagy baj. Én azt tanácsolom neked, hogy naponta legalább egy órát fordítsd erre, mert ha nem így teszel, akkor nagyon lemaradsz és azon kapod majd magad, hogy 2 nap múlva vizsgáznod kell és több száz oldalnyi jegyzetet kéne ezalatt a röpke idő alatt megtanulnod. :( Sajnos én is hajlamos vagyok mindent az utolsó pillanatra hagyni, és ez meg is látszik egy-két vizsgám eredményén!:S
2010. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez attól is függ szerintem, hogy ki milyen szakra jár. Vannak olyan szakok ahol elegendő vizsgák előtt 2 nappal nekilátni a tanulásnak, de a komolyabb helyeken tanuló diákok szerintem már jóval vizsgaidőszak megkezdése előtt a könyveket bújják...
2010. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban szakfüggő a dolog, és persze a te döntéseden is sok múlik. Eldöntheted, tanulsz-e, vagy nem, mindkettőnek megvannak a következményei.

Infósoknak pl végig kell güzülniük az évet, mert a gyakolatok az előadásokra épülnek, és ha nincs meg a pontod, nem mehetsz vizsgázni.

Attól is függ, telik-e valakinek bulizni, bukdácsolni, vagy tanulmányi ösztöndíjra hajt.

2010. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Meg azon is múlik, ki mennyire való a felsőoktatásba. Amikor én felvételiztem, még 600 jelentkezőből vettek fel húszat, akik bejutottak, azoknak nem okozott gondot megtanulni párszáz oldalt néhány nap alatt. Ma már majdnem mindenkit felvesznek, aztán sokan vért izzadnak, pont az nem jut nekik az egyetemi életből, ami azt igazán széppé teszi.
2010. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!