Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha biosz érettségin leírom...

Ha biosz érettségin leírom jól azt, ami a megoldókulcsban szerepel, de írok mellé plussz dolgokat is, ami hülyeség, viszont nem lenne a feladat része, hogy leírjam, akkor kapok rá pontot?

Figyelt kérdés
A kérdés az volt, hogy melyik az a mirigy, aminek van külső meg belső elvásztású része is, és hogy ezek mit termelnek. A megoldókulcsban annyi szerepel, hogy: hasnyálmirigy, hasnyálat és inzulint termel. Ezeket én is leírtam, de külön kiírtam, hogy melyiket a külső, és melyiket a belső elvalásztású mirigy, csak pont fordítva. Szerintetek erre jár pont?
2022. máj. 26. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnék olyan válaszért pontot, amire egyrészt nem kérdeztek rá, másrészt ráadásul rosszul is írtad?


Egyébként a javítási útmutató 2. oldalán ott vannak az elvek. Az alapján meg nem.

De pontot nem vonnak le, ennek azért örülhetsz.

2022. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék pontot kapni rá. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a mellé írt hülyeség semlegesíti-e, azt, amit jól írtam, amire a feladat rákérdezett
2022. máj. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!