Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten vizsgázok elsősegél...

Jövő héten vizsgázok elsősegélyből, mire számíthatok ?

Figyelt kérdés
Amikor idő pontot kértem, akkor érdeklődtem a vizsga menetéről és azt kaptam, hogy "sikeres gyakorlati vizsga után elméleti vizsga lesz". Lehet értetlen vagyok de ez mit takar ? Mennyire fognak "megkínozni" és kb mire számíthatok ott vizsga helyzetben ?
2022. máj. 27. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nekem úgy volt, hogy kellett húzni egy kártyát amin volt valami szituáció leírva, és el kellett mondani szóban, hogy melyik sérültnek mi lehet a baja, mit tennék az adott helyzetben

után meg húztam egy másikat amin valami konkrét feladat volt, mint pl. valami kötést bemutatni

ezen kívül kellett volna még úhraélesztést csinálni meg bemutatni hogy kell valakit stabil oldalba tenni, de az előttem lévő annyit szarakodott, hogy épp csak elkezdtem beszélni, és mondták is, hogy átmentem

szóval nem szoktak g3cik lenni

ha nagyjából tudod mi van már át is mentél

2022. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!