Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerdán megyek vizsgázni...

Szerdán megyek vizsgázni elsősegélyből a Vácira. Mire számíthatok? Egyáltalán hogyan tudok felkészülni?

Figyelt kérdés

Voltam tanfolyamon még márciusban, de ott mindenki lámpalázas volt, ezért nem sok maradt meg. Most nem tudom, mit tegyek. Kaptam "tankönyvet", de nem biztos, hogy abból meg tudom tanulni a gyakorlati részét. Azt sem tudom, hogy milyen a Váci út. Eredetileg a Moszkva térre akartam menni, de az autósiskola főnöke mondta, hogy ne oda menjek, mert nagyon buktatósak. Egyik haveromat így buktatták meg: "Ez jó volt, de én nem így csináltam volna"

pffff... Teljesen kétségbe vagyok esve.

Nincs vhol videó, vagy ilyesmi ?


2010. júl. 8. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én februárban voltam tanfolyamon, eddig nem volt időm ezzel foglalkozni, de most már le akarom tenni.

Hogyan kell jelentkezni? meg hogyan kell befizetni a vizsgadíjat?



Küldő: cavman | Tag | Tárgy: Re: elsősegély

| 2010-02-21 18:29:47

|

Üzenet mentése sajátgépre

|

Üzenet nyomtatása


Hali!

Komplett oldal ez:


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy utolsónak kell mennem. Ennek van alapja ? És valóban eltörölték a tételeket ?
2010. júl. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!