Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell látnom, ha az államil...

Mit kell látnom, ha az államilag támogatott féléveimet lekérdezem?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az ügyfélkapuban, és fogalmam sincs, hogy hol van konkrétan az, hogy hány államilag támogatott félévet használtam fel, vagy mennyire vagyok jogosult.

Amikor rákattintok az adott fülre, azt írja ki, hogy nincs megjeleníthető adat.

Akinek konkrétan ír ki számokat az be tudja nekem linkelni (természetesen minden személyes adatot kitakarva), hogy hogy néz ki egy ilyen lekérdezés eredménye?



2022. máj. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell ügyfélkapu. Tudnod kell anélkül is, hogy meddig jártál egyetemre és milyen finanszírozással. Alapból 12 félév jár, 5 évet meghaladó képzéseknél 14 félév. Egy képzésre a képzési idő másfélszeresét használhatod el a támogatottból.
2022. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hidd el nem tudom.

Nem most jártam, (több, mint 20 éve), akkor is voltak bonyodalmak, párhuzamos, utólagos passzívitás, és volt, hogy költségtérítésesen is voltam.

Nyilván ha 3 éve jártam volna 2 félévet, akkor tudnám magamtól.

2022. máj. 31. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
20 éve még nem volt ez a rendszer.
2022. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor azok a félévek elvesztek a javamra?
2022. máj. 31. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
2011 óta van, az az előtti nem számít.
2022. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!