Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEK Adatlapot és személyi...

NEK Adatlapot és személyi igazolványt lehet egyszerre igényelni a kormányablakban, vagy mindenképpen 2x kell mennem?

Figyelt kérdés
Lejárt a személyim és a diákomat is meg kéne csináltatni. Ilyenkor lehetséges egy napon mindkét okmányt intézni?

2022. jún. 3. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs akadálya, de annyi, hogy sorszámot kétszer kell húznod. Szóval mindkettő ügyre húzz egy-egy sorszámot. Akár egyszerre is húzhatod a két sorszámot, valószínűleg úgy is egy ügyintézőhöz fog szólni mindkét dolog. Ha pedig esetleg az egyik sorszám még is másik ügyintézőhöz szól, és ugye valószínűleg nem lennél kész az elsőnél olyan gyorsan, hogy átmenj a másikhoz, akkor ezt jelezd annak, akinél vagy, és majd lesz valami. :D Mindenesetre persze, szerintem nincs akadálya annak, hogy mindkettőt elintézd, csak külön sorszám akkor is kell mindkettőre.
2022. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült ma elintézni. 15p alatt végeztem időpont nélkül, 2 sorszámot kaptam, de egy ügyintézőhöz szólt. :)
2022. jún. 8. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!