Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Geoinformatikus szakmáról...

Geoinformatikus szakmáról vélemény? Geoinformatika MSC

Figyelt kérdés

Idén indul Geoinformatika több Egyetemen is és beadtam rá a jelentkezést. Mindig is érdekelt a Földrajz és a vele kapcsolatos tantárgyak – szakok.. És ez eléggé tetszik.. Be is lebegtették pl a Szegedi Tudományi egyetemen hogy mennyire jó kapcsolatot ápolnak xy – munkáltatókkal akinél eleve csinálni kell majd a Gyakorlatot hogy fix munkahelyeket lehet szerezni..


Szerintetek ezek mind csak szép fényezések vagy tényleg van kereslet a Geoinformatikusokra?



2022. jún. 5. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy látom geoinformatikusnak lenni jó. Szerintem azzal nem sokat kell foglalkozni, hogy majd hol dolgozol, mert lesz munkád bőven. Én csak multiban gondolkodnék. Tanulj angolul is.
2022. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy kereslet rá, a férjem az, folyamatosan keresnek embert pl. Honvédségnél, de csak azért, mert mindenhol keveset fizetnek. Az önkormányzatoknál ugye csak 1 re van szükség, így gondolhatod egy megyei jogú városba hány térinformatikus kell
2022. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, Én is próbáltam nézegettem , keresgéltem állásokat de max egyet találtam azt is a Máv zrt nél :)
2022. jún. 5. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Èpìtőiparban vagyok mérnök , sok térinformatikust kívágnak nagy építkezésekre aprókért 40 fokba geodètaként aztán jelolgesd a kivitelezőknek az építmények pontjait a helyszínen.
2022. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Geodétaként még annyit sem fizetnek, férjem dolgozott mérnöki irodánál.
2022. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!