Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek holnap szóbelire...

Ha nem megyek holnap szóbelire, októberben mehetek pót vizsgára?

Figyelt kérdés

Holnap kellene mennem emelt szóbelire Kémiából, de úgy érzem nem tudok semmit!

Tudom sokan fogjátok mondani, hogy legalább próbáljam meg, veszteni valóm nincs.

De tényleg nincs értelme, tiszta égés lesz, hogy nem tudok semmit.

Abban az esetben, ha Nem megyek el holnap, Októberben mehetek vizsgára?

Vagy akkor már újra ki fog kellenem fizetni?

Ugyan is én nem vagyok tanulói jogviszonyban, külön jelentkeztem vizsgára, és a fizetnem kellett?



2022. jún. 6. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell majd fizetned, ráadásul a kémia érettségid írásbeli része is elveszik.
2022. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, újra kell írni az egészet, és az árát is újra ki kell fizetni. Vesztenivalód viszont tényleg nincs, senkit nem fog (rajtad kívül) érdekelni, ha "égés" lesz. Legrosszabb esetben legalább megtudod, milyen egy emelt szóbeli kémiából. Ha pedig szerencséd van, még meg is lehet. Én mindig ezzel nyugtatom magam az esélytelennek tűnő, pl. egyetemi vizsgák előtt, és volt már, hogy nagyon is jól jártam azzal, hogy elmentem.
2022. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy ment végül kérdező?
2022. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!