Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11.ben az jo átlagnak számít...

11.ben az jo átlagnak számít ha az összes érettségi tantargyambol negyes leszek? Kivéve a nyelvtan az 5

Figyelt kérdés
Ezen kívül lesznek meg otoseim de azok nem érettségi tantárgyak.

2022. jún. 11. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd már, hogy ezzel a helyesírással pont nyelvtanból kapod meg az ötöst 😃 Nehezen hihető.
2022. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik a további terveid. Ha orvosi egyetemre akarsz menni akkor gyenge, ha egy okj-t akarsz csinálni akkor meg nagyon jó.
2022. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen helyesírással?😂 azzal hogy nem írok ékezetet? HUUUU DE NAGY HIBA😶 4,96 vagyok belőle igen😄


Nem nem orvosi, de nem is OKJ. Egyetemre szeretnek menni, csak még nem igazán tudom milyen irányba

2022. jún. 11. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem az ékezetek, hanem a vesszők hiányára céloztam. Meg erre, hogy még akkor sem tudod, mi a hiba, amikor felhívják rá a figyelmedet.
2022. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen sokszor lehagyom telefonról 😃 ettől függetlenül még nem fogom egy anonimnak aki meg a kerdesemre se valaszolt normalisan bizonyitgatni, hogy otos vagyok belőle, elég ha en tudom😃 ahelyett hogy veszekedni próbálsz a kérdésre kellett volna válaszolni ahogyan a 2.tette:)
2022. jún. 11. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két felvételi tantárgyadból vagy ötös és a többiből meg elégséges, valamint a két emelt szintű érettségid 100%-os (ami kell az egyetemi felvételidhez) akkor Te leszel a király és bárhová felvesznek.


A középiskolás átlagodból nem nagyon lehet következtetni az egyetemi felvételid sikerességére.

2022. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszii az értelmes választ! Jövőre megjobbat szeretnék, a matek negyesemert így is nagyon sokat küzdöttem, 100%os biztos nem lesz egy érettségim se, de már nyáron elkezdek rájuk tanulni az biztos mert mindenből 4-5ot szeretnék
2022. jún. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!