Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szakmai Gyakorlat lemondása,...

A Szakmai Gyakorlat lemondása, cseréje lehetséges?

Figyelt kérdés

Idén nyáron végezném el a szakmai gyakorlatomat az egyetemen.

A mai nap (2022. 06. 13.) kezdtem el a munkát, azonban nem teljesen kapcsolódik a szakomhoz. Ennek ellenére az egyetem elfogadta a jelentkezést, és elvégezhetném itt is a gyakorlatot, de még sem érzem jónak ezt a helyet.

Mivel már a fogadó nyilatkozatok határidején túl estem, így biztos hogy fél évet kéne csúsznom, de inkább azt választanám, mint egy fizetés nélküli munkát, amely csak minimálisan kapcsolódik a tanultakhoz (sőt, emiatt lehet az egyetem el sem ismerné a végén a teljesítést).


A kérdésem az lenne, hogyha az egyetem már megkötötte az együttműködési megállapodást, illetve fogadó nyilatkozatot is kapott a cégtől, van lehetőségem még is azt mondani, hogy nem szeretném itt végezni a gyakorlatot?

(A munkáltató által átadott szerződést a munkáltató még nem írta alá, így a felmondással nem kell törődni, leginkább az egyetemi adminisztráció felüli információk érdekelnek, hogy ilyenkor velük kell-e bármit is csinálni)

Ui.: sajnos a szakmai gyakorlat szabályzat lekerült az egyetem oldaláról, szóval nem igazán tudom megnézni azt sem :D


2022. jún. 13. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!