Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Egyetemen...

Mit tudok tenni? Egyetemen oktató véglegesen megtagadta az aláírásom és nem is tudom elérni.

Figyelt kérdés

Májusban megkaptam az aláírást neptunban,most hétvégén pedig látom hogy véglegesen megtagadta az aláírásom.

Azzal indokolta meg hogy egy órán voltam bent és nem is adtam elő a kis előadásom.

Azonban több órán is ott voltam és pont akkor volt karanténban az oktató amikor nekem kellett volna előadni,de az előadásom átküldtem neki.

Ezt le is írtam neki de azóta sem válaszol.

Így mit tudok csinálni?


2022. jún. 14. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha a követelmény volt a kiselőadás, akkor szívás. Kérdezted azt esetleg korábban, hogy mikor tudod pótolni a kiselőadást?
2022. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztem de arra sem reagált semmit.

De csatolva elküldtem neki

2022. jún. 14. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
HÖK-nek tudsz írni, hátha előkerítik az oktatót.
2022. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő állítja, hogy csak 1 órán voltál ott és ezt bizonyítja, már az is elég, hogy ne kapj aláírást.
2022. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"több órán is ott voltam"


Azért ez aranyos. Hány órán voltál ott, őszintén? Simán megtagadhatja az alárírást bizonyos mennyiségű hiányzás felett.

2022. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van jelenléti követelmény a tárgyból?

Mert ha igen, a több órán is ott voltam sovány lesz, különösképpen, hogyha ezt katalógussal tudja is bizonyítani.

Másrészt oké, karanténban volt, nem adtad elő akkor, amikor kellett volna, később miért nem?

Amikor e-mailben elküldted neki, megkérdezted, hogy mikor kell pótolnod az előadást?

Ha igen, és nulla reakció volt rá, még védhető a helyzeted, de ha nem, és utána nyugodtan nem jártál be, hogy ez így rendben, akkor valószínűleg bukta.

Ha nem kerül elő, nem hajlandó válaszolni továbbra sem, a tanszékvezetőjével vedd fel a kapcsolatot, majd ő előkeríti neked.

2022. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írtam neki több levelet is korábban és érdeklődtem hogy akkor mikor tudnám pótolni az előadást. Mindenesetre akkor csatolva elküldtem neki a kiselőadásom.

Nem reagált azokra leveleimre. A karantén után helyettesítő oktató volt bent,az ő katalógusát is aláírtam.

2022. jún. 14. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát katalógus volt. Gondolom ez gyakorlat volt, ahol általában 3 hiányzás megengedett, de ezt az órai követelmények tartalmazzák.
2022. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal lehet érvelni, hogy amikor volt katalógus akkor milyen arányban voltál ott. Amikor nem volt ellenőrzés akkor bármelyik fél utólag azt mond amit akar
2022. jún. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!