Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap érettségi és nem tudok...

Holnap érettségi és nem tudok semmit nyelvtanból, mi lesz?

Figyelt kérdés

Ugyebár a nyelvtan és az irodalom egyben van, ha a nyelvtanból semmit nem tudok (de tényleg semmit, 0) de az irodalmat igen akkor mi van? :(

Ma még csomó mindent át kell néznem ezen kívül, egyszerűen nem tudom megtanulni. Komolyan mondom a matekot hamarabb megértem.



2022. jún. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Én is kérdeztem hasonlót, meg olvasgattam válaszokat. Az lett a vége, hogy azt mondták, hogy ha az egyikből semmit sem tudsz, de a másikkal megvan a 12%, az máe oké, átmész. Bár még mindig nem vagyok 100%-ig biztos benne, volt ebből egy kis vita. (az is lehet, hogy az érettségis facebbok csoportban)

Szóval, ha ez igaz, akkor ha ezeket nem tudod, de az irodalom megy jól, akkor nincs gáz.

Amúgy nézd meg ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=DqFesXiUfUQ

Én még nem néztem végig, de benne van vagy 2 nyelvtan feladat, és azok könnyűnek tűnnek. Ha nem tanulsz rá, is el tudsz mondani pár dolgot azokról, amiket csak magadtól észreveszel. Remélem, hogy nem lesz azoktól sokkal nehezebb.

2022. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

1 vagyok

Nekem egyébként holnapután lesz érettségi. Nekem még töriből, meg irodalomból kell sokmindent átnéznem. Nyelvtannal meg sem próbálkozok.

Te hogy állsz a többivel? Nincsenek egyébként irodalom tételeid, amiket szívesen megosztanál? :)

2022. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
4 even keresztul kihagytad az osszes nyelvtan orat?
2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem most találkoztál első körben a nyelvtan könyvvel, meg egyáltalán, hogy ilyen is van, akkor nem lesz gond.
2022. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valahogy magadtól józan paraszti ésszel elmondasz két értelmes mondatot, már azzal a résszel is megvan a minimum százalékod nyelvtanra, amit el kell érni.
2022. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!