Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint ez jó...

Véleményetek szerint ez jó érettségi eredménynek számít?

Figyelt kérdés

Most kaptam kézhez az érettségi bizonyítványt, szobelikkel együtt így néz ki:


Magyar nyelv-közép-78%-jó (4)

Matematika-emelt-81%-jeles (5)

Történelem-közép-72%-jó (4)

Angol nyelv-közép-99%-jeles (5)

Fizika-emelt-94%-jeles (5)


Tudom, hogy első sorban magamnak kell megfelelnem, szerintem jó lett, mondjuk nagyon sokat tanultam főleg a szobelikre, bár a magyarom lehetett volna ötös, de nem számít és a pontszamaim így is megvannak valószínűleg (432ot számoltam, és tavaly 340 volt a ponthatar a szakra ahova szeretnék menni) az evvegim egyébként jó lett, négyes-ötös


Csak azt szeretnem hogy pl szerintetek ez jó? Vagy esetleg sorstrasaim, nektek hogy sikerült?


Mérnökire szeretnék menni, BME az első cél, de Győrbe is beadtam illetve Miskolcra de maradnék Pesten ha lehetséges, bár ha majdnem 100 ponttal több pontom van biztosra vehetem hogy bent vagyok, ugye?



2022. jún. 18. 19:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, az lemaradt
2022. jún. 18. 19:42
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Bejutni a legkönnyebb, gyere vissza egy év múlva és írd meg milyen volt, ha nem buksz ki
2022. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oksi, 11.vege ota tudom hogy ide szeretnék menni, 1 év alatt jutottam el emelt fizika érettségire mert előtte francia faktos voltam, de az sokat nem ért, szóval tisztában vagyok vele hogy nem egyenlő egy bölcsész szakkal😃 de persze ettől még adodhatnak problémák és ki is bukhatok, de nem gondolok ilyenekre:)
2022. jún. 18. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Szép munka, igen.


De egy mérnökképzésre tényleg bejutni a legkönnyebb

2022. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Melyik mérnökre akarsz menni?
2022. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem tudom miért, bár valószínűleg azért mert követelmény minimum 1 emelt és pl az angol meg ezek nem számítanak bele meg a matekot nézik es a legtöbb ember humán beállítottságú, meg valószínűleg közgazdásznak menni meg mindig népszerűbb, de igyekszem majd nem kibukni:D
2022. jún. 18. 20:07
 7/17 A kérdező kommentje:
BME-Kjk járműmérnöki szakára
2022. jún. 18. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen ez jó eredmény
2022. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem jó, gratula! Látszik hogy reál beállítottságú vagy és írod is hogy hova szeretnél járni. Sok sikert!

A francia nyelvet ne hagyd elveszni, aranyat ér ha két idegen nyelvet beszélsz társalgási szinten, a külföldi szakmai gyakorlat pedig szintén nagy előny a munkaerőpiacon.

2022. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen jó, kit érdekel hogy egy mérnök hányast kapott töriből meg magyarból? A lényeg, hogy a fizika és a matek nagyon jó lett :)

Ha tanulsz szorgalmasan nem fogsz kibukni.

2022. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!