Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 82%-os német emelt szintű...

Egy 82%-os német emelt szintű írásbeli érettségi jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés
Örültem az eredménynek amikor megtudtam, de egy kevés csalódottság mégis van bennem annak ellenére, hogy a tanárom szerint gyönyörű eredmény, és ritkán születik ilyen jó írásbeli. Igaza van szerintetek?
2017. jún. 7. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléred vele a célod (felvételt nyersz az adott szakra ahova szeretnél majd menni, vagy pluszpont miatt kellett az emelt stb), akkor igen, az eredmény jó. Ha pedig nem, akkor onnantól kezdve magadban kell letisztázni.
2017. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én egyetértek a tanároddal. Ez bizony egy szép eredmény! Meg hát ugye németből érted el, ami személyes véleményem szerint azért jóval nehezebb, mint az angol.

Én második nyelvként tanultam. Hát nem a legegyszerűbb, az tény. :D

Megjegyezném, hogy nálunk középszinten nem született ilyen jó eredmény németből. Szóval fel a fejjel! :) Számít valahova az eredmény?

2017. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a szakon, ahova menni szeretnék olyan magas az állami ponthatár (460 pont), hogy tudom, hogy úgysem fogom elérni, csak kíváncsi voltam, hogy tudnék teljesíteni egy ilyen szinten egy 93%os előrehozott középszint után :)
2017. jún. 7. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem szuper eredmény. :) Nyolcvan felett már egyébként sokban a szerencse dolga, hogy százalékra milyen lesz az írásbelid az emeleten.
2017. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!