Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biotechnológia alapszakra...

Biotechnológia alapszakra jelentkezők! Nektek hány pontotok lett?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 08:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#4


Sajnálom, hogy nem vettek fel. Alig volt első helyes jelentkező, így nem értem, hogy miért lett ekkora a ponthatár. Pedig már annyira örültem annak, hogy egy ilyen kedves szaktársam lesz.


Remélem, hogy nem adod fel ez miatt és jövőre újra próbálod a jelentkezést. Csak nagyon kevés ponton múlott, így egy felsőfokú nyelvvizsgával vagy egy újraérettségizéssel biológiából jövőre simán bekerülsz. (Ha gondolod, akkor ezekhez tudok adni pár tanácsot)


Nézzd a dolgok jó oldalát: ha jövőre bekerülsz, akkor neked sokkal könnyebb dolgod lesz, mert már lesznek tapasztalatok a képzéssel kapcsolatba és így sokkal egyszerűbb lesz teljesíteni.


Tudom, hogy most szomorú vagy. Azonban azt sosem szabad elfelejtened, hogy egy értékes ember vagy és már a puszta jelentkezéssel is többet értél el, mint mások.


Sok sikert kívánok a jövőben!

2022. júl. 22. 09:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!