Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért szégyelli a legtöbb...

Miért szégyelli a legtöbb szülő, ha a gyereke nem kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam anyukámtól, amikor megkérdezték a bizonyítványomról, hogy az nem jó "csak" négyes. Miért szégyelli azt, hogy nekem csak négyeseim vannak? Amúgy tényleg full 4-es az egész. Se jobb, se rosszabb jegyem nincs.
2022. jún. 22. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg azért, mert tudják, hogy ha mindent beleadtál volna, akkor kitűnő is lehettél volna, de te beérted „csak” a négyessel.

De azt kívánom szüleidnek, hogy legyen ez a legnagyobb gondjuk az életben.

2022. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ha nemtörődöm lennék, akkor mindenből hármas lennék. Baromi sok munkám van abban, hogy ezt tudtam produkálni.
2022. jún. 22. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak egy nagy kerek nulla az élete a gyerek nélkül. És ha már nem vitték semmire, a gyereküket akarják versenyeztetni, mint valami agarat.
2022. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert beléjük is ezt verték a szüleik. Barátom is ezzel küzd, nem volt soha jó tanuló, tökéletesen ugyes informatikus lett belole mara, de az önbizalom hianya megmaradt az altalanos iskolas jegyei miatt.


En is bocsánatot kertem sirva, ha negyest kaptam. Anyukamba ez volt belenevelve, elo sem fordulhatott mas a családban... Most meg a gyereke képtelen elvegezni az egyetemet, fekete bárány lettem


Kevés szülőt tudsz megvaltoztatni ebben

2022. jún. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!