Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hany ora utan erzett ra a...

Ki hany ora utan erzett ra a vezetesre?

Figyelt kérdés
5 orat vezettem eddig, de meg mindig bena vagyok. Gondolok itt a kuplungolasra.
2022. jún. 29. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar megvolt a jogsi, mégse bírtam megszeretni a kuplungolast és a váltót. Pláne kanyar előtt mindent egyszerre csinálni. Ezért automata autóm lett. Nő vagyok, ha ez számít. Tudom, számít.. 😀


De egyébként 5 óra még semmi.

2022. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát, én igazán akkor éreztem rá, amikor már megvolt a jogsim és minden nap vezettem :D

Akkor egy idő után természetes lett egy csomó minden, amin előtte mindig görcsöltem. Pl. én is váltást utáltam a legjobban. Most meg észre se veszem, hogy váltok.

Én is nő vagyok :D Eddig csak férfiaktól hallottam olyat, hogy ők rögtön már egy-két óra után simán tudtak vezetni :D

2022. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt mondták az oktatáson, hogy kb. 7 év aktív, napi szintû vezetés után lesz valaki rutinos vezetô. A jogsi megszerzése után kb. 1-2 év alatt már eltûnik a kezdeti görcsölés és nem lesz már annyira fárasztó a vezetés, de ekkor még a vezetô tapasztalata kevés. Ilyenkor alábbhagy a kezdeti figyelem, sokan elbízzák magukat, és meg szokott ugrani a balesetek száma.
2022. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát talán egy 15-20 óra körül már komfortosabb voltam az egésszel, de még mindig volt sok hibám, stb. Például a vizsga előtti utolsó órán olyan béna voltam, az oktató rendesen mérges volt rám, mert akkora butaságokat még sosem csináltam, mint az utolsó órán. De pont azokban a napokban bénult le a kutyám, szóval alapból volt elég stressz, valószínűleg az sem segített. :D De amúgy elsőnek át mentem a vizsgán, és augusztusban lesz 2 éve, hogy meg lesz a jogsim. Párhuzamosan parkolni még mindig utálok, de ezenkívül meg vagyok. :D De amúgy az 5 óra az tényleg kevés.
2022. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!