Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jogsinál a Kresz vizsga után...

Jogsinál a Kresz vizsga után rögtön kell pénzt be vinni a vezetésre vagy elég csak akkor ha elkezdődik a vezetés ?

Figyelt kérdés
Elcileg sokat kell rá várni.
2021. dec. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első vezetés órára kellett magammal vinnem a pénzt, majd utána 10 óránként fizetve a részleteket. Igen, sokat kell várni, tavaly fél évig le voltak állva, nálunk ha 5-6 hónapra kapsz időpontot, akkor már szerencsés vagy.
2021. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég csak a vezetés megkezdésekor, az oktatónak fogod majd fizetni, ezt már nem az autósiskolának adod. Az oktatóval kötsz majd szerződést, abban benne lesz, hogy milyen részletekben fizetsz, például ahogy az első is írta, 10 óránként.


Igen, sajnos sokat kell várni, én 8 hónapot vártam oktatóra.

2021. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jézusom, én meg azt hittem max 2-3 hónap.
2021. dec. 22. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 éve még lehetett volna annyi, de akkor is kellett volna, hogy jól álljanak a csillagok. Sajnos azoknak az időknek vége. Együttérzek azokkal az osztálytársaimmal, akik most vagy jövőre fogják kezdeni. Főleg úgy, hogy jövőre valószínűleg emelkedni is fog az ára. Én már szerencsére mindjárt végzek vele, szurkolok neked is.
2021. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalább az ár emelkedés nem érint :)
2021. dec. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!