Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a tárgynak van gyakorlata...

Ha a tárgynak van gyakorlata és előadása is, és az előadás vizsgáján megbukok, de a gyak jegyem már megvan akkor mi történik? Kövi félévben csak az előadást kell felvennem?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen akkor csak az előadást kell felvenned ha épül más tárgyakra akkor csúszás lehetősége is fent áll.
2022. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vagyok benne biztos, de ha ez egyetlen tantárgy; akkor szerintem lehet, hogy átlagol a tanár, és egy közös jegyet kapsz rá.

Ha ez egyetlen tantárgy; egyetlen kódon, akkor előlről kell kezdened az egészet szerintem, ha nem lett meg; pl ha már egyszer megvolt belőle az aláírásod valamelyik tantárgyból; de a vizsgajegy ugyanazon a tantárgyon, tárgykódon belül nem lett meg, akkor nem tudom, érvényes-e még az aláírás; hogyha a következő félévre megint felveszed.


Szóval ha ez egy tantárgy, egy kódon, és több részből áll; akkor egy közös jegy lesz a kettőre; szóval akkor gondolom, nincs meg.

De, ha két külön tantárgy; két külön kódon fut, akkor az egyik része már tuti megvan.


Meg még akár írj egy e-mailt a tanárnak is, ha gondolod,az a biztos; de majd a neptunban úgyis látod szerintem. Ha a felét beírják, mert ez egy közös tantárgy, nincsen szétbontva kettőre; akkor ez szerintem lehet, hogy nincs meg. De kövi félévben amikor vennéd föl újra, vagy vennél föl olyat, ami ráépül , szóval legkésőbb a kövi tavaszi félévben szerintem látni fogod; de ha van ott keresztfélév; akkor lehet, hogy akkor is. De inkább akkor kérdezd meg a tanárt szerintem, ha nem egyértelmű.

2022. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Mármint, egy közös, tehát pl nem úgy hogy egyik esetleg teljesen nincs meg, tehát pl a hármas egy egyest nem tud felhúzni kettesre; hogyha egy jegy van, egy közös, akkor mind a kettőnek meg kell lennie minimum kettesnek; hogy az egészre a kettes megadható legyen; és adott tantárgy teljesítettnek legyen tekintve. Különben újra fel kell venni az egészet. Vagy ha a tanár elfogadja újra az előző féléves feladatod; de akkor azt beszéld meg vele újra; hogy elfogadja-e.
2022. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*de én nem tudom biztosra .
2022. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a tárgyfelelőstől kéne megkérdezni, vagy a tárgyleírásban megnézni a követelményeket,

a gyakori nem fogja tudni megválaszolni általánosságban.


Ahova én jártam, muszáj volt egyszerre teljesíteni az előadást és a gyakos vizsgát is, ha valamelyik nem sikerült akkor az egész kuka, és nem lehetett a sikeres rész jegyét sem a következő félévre átvinni.

2022. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!