Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis Egyetemen hol...

Semmelweis Egyetemen hol tudom megnézni, hogy melyik óra hol lesz megtartva?

Figyelt kérdés

A neptun kb. semmit sem segít, mert ott betűkódok vagy olyan rövidítések vannak, amik azt sem tudom, hogy mit jelentenek.

A googleba beírva sem ad ki semmi értelmeset.

Akkor mégis hogyan lehetne tudni, hogy melyik órára hova kéne menni?



2019. szept. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi fb-csoport.
2019. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szanalom az egesz ahogy van, harmadika van, targyakat mar felvettem, orarend meg nincs. No comment. De a nyalukat tudjak verni h nem enged beiratkozni ha nincs kifizetve tartozas stb. Elvaras az egekben, az o reszukrol meg le van **** az egesz.
2019. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs facebookom. Ez milyen csoport? Meg lehet nézni regisztráció nélkül is?


Hát...elég idegesítő. Pl. informatikánál még ki van írva normális...a többinél úgy érzem, mintha náci vagy szovjet kódot törnék fel a világháború idején...vagy egy 6000 éves szöveg jelentésére akarnék rájönni.


Az AOGEN talán Genetikai, Sejt és Immunbiológiai Intézetet jelent.

Az AOBOR Bőr, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika jelenthet.

De ezeket ettől független googleval valami véletlenül talált excel fájlból bogarásztam ki.

:(

2019. szept. 3. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bár másik egyetemen, de ugyanez a bajom.

Helyszínnek számomra teljesen érthetetlen betű kódok, rövidítések vannak megadva a Neptunban.

Nem tartom magam hülyének, de mégis honnan a fenéből kéne tudnom hogy melyik rövidítés melyik helyszínt jelenti??

Kb kicsit olyan mintha kapnál egy GPS-t utcanevek nélkül, oszt találd meg.

2019. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :(

Nem könnyítik meg.

2019. szept. 3. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Sikerült végül kideriteni pontosan mi mit jelent?

Erdekelne :)

2019. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D Nem igazán. Illetve a helyszíneket már tudom, viszont nem értem, hogy a rövidítések hogyan/miért jelentik az adott helyszíneket.

No mindegy. Ha esetleg nem bukok ki, akkor a következő félév talán megint ilyen izgalmakkal indul.

2019. szept. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!