Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, szerintetek...

Orvosira készülők, szerintetek jó ötlet ha létrehoznánk egy tanulóközösséget interneten? (Messenger, FB, Telegram, Discord stb.)

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

csak akkor ha ZH-n leadod a helyes válaszokat fiam különben nem csatlakozok


Üdv egy agysebész

2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igen:)

Vannak már ugyan ilyen tanulós csoportok, de orvosira készülős csoportot még nem nagyon láttam.


Szóval nekem tetszene

2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem. Akit rúgdosni kell, az ott lógna az ilyen helyeken egész nap és hülyeségekkel bosszantaná a többit, aki meg megoldja magának, az úgysem élne a lehetőséggel.

Én úgy vettem észre, hogy felkészülni és tanulni egy magányos sport és az ér célba, aki nem vesztegeti az idejét arra, hogy közösségi tettnek fogja fel. Anyagokat pedig eleve nem magyar "vak vezet világtalant" közösségekből szereznék, hanem külföldi fórumokról és olyan emberektől akik már ott tanulnak.

2022. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmi értelme
2022. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvettek, a kari HÖK létre fog hozni egy szakos facebook-csoportot az egész évfolyamodnak, ez bevett dolog az összes orvosi egyetemen:)
2022. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező egy olyan csoportra gondolt, ahol az orvosira készülők összejöhetnének és megosztanák egymással tippeket, tanácsokat, kérdezni, segítséget lehetne kérni, az érettségihez közeledve pedig pl. szóbeli tételekket lehetne megosztani.

Szerintem erre gondolt.

2022. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy a 6os mondja
2022. júl. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!