Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kaptátok meg a kollégiu...

Hogyan kaptátok meg a kollégiumot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 36 ponttal számolok a kollégiumi helyre, és valószínűleg felvesznek az ELTE-re. Mit tettetek azért, hogy megkapjátok a kollégiumi helyet? Letagadtatok valamit? Ha igen, mit? És hogyan? Az a baj, hogy nagyon félek a kizárástól, mert nekem szükségem lenne erre a helyre. Máshogy nem tudom folytatni a tanulmányaimat.
2022. júl. 9. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

36 ponttal szinte biztos a bejutás

Esetleg azt egyébként meg lehet tenni, ha van olyan ismerős, rokon, aki ebbe belemegy, átjelentitek saját lakásotokba, így több pont jár az egy főre jutó keresetre (szoctámnál is jó taktika, bár én egyik esetben éltem vissza ezzel)

Egyébként albérletet is lehet nézni, pár szaktárssal összeálltok, és jóval elviselhetőbb az ár. Esetleg máshol nem indul a szak? Valami Budapestnél megfizethetőbb városban?

2022. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha átjelentek valakit, akkor annak a jövedelme is beletartozik a pontszámokba, de státuszpontokat nem kapok rá, tehát nem jó. Csak magasabb lesz az egy főre jutó jövedelem aránya, mivel az eltartókhoz fog tartozni.
2022. júl. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!