Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálatos lapon...

A közösségi szolgálatos lapon mindenképpen kell valamit írni a "tanulói élmények, tapasztalatok" részbe?

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem írtam abba a részbe, leérettségiztem. Az a lényeg, hogy meglegyen a pecsét/aláírás az 50 óra közmunkáról, meg az "élménybeszámoló" a munkában szerzett tapasztalataidról, és a többi a lőtéri kutyát sem fogja érdekelni majd.
2022. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez iskolafüggő, nálunk sem kellett, csak az, hogy jelen voltál s le van igazolva, hogy tényleg jelen voltál és "ledolgoztad" azokat az órákat.


Ja és én tavaly érettségiztem és sehova sem írtam élménybeszámolót.

2022. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én nem emlékszem, hogy mit írhattam oda, pedig most érettségiztem. De egyetértek, hogy nem kötelező, nélküle is érvényes. Kérdezd az osztályfőnököd.
2022. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!