Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék költözni...

Angliába szeretnék költözni nagyjából egy év múlva, ekkor végzem el a pszichológia mesterképzést itthon. Van bárkinek ismerete, hogy munka és szervezetpszichológia vonalon ÉS/VAGY gyermekvédelem, családtámogatás vonalon milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon más a két vonal, jelenleg munka és szervezetpszichót tanulok, ám rájöttem, hogy engem a gyermekekkel/fiatalokkal/családokkal való foglalkozás érdekel. Kezdetben megfelel a HR vonal is, mint jobb pénzkereseti lehetőség, és amivel tudom a későbbi szakképzésem finanszírozni, de idővel szeretnék átállni.

2022. júl. 13. 10:19
 1/1 Bazsesz96 válasza:

Szia keresd fel az NHS weboldalat, mivel psychologiat tanulsz es kepes lennel elhelyezkedni az orvosi teruleten, nagyobb lehetoseged lenne munkavallaloi visat is szerezni ami ugye mar szukseges ahhoz hogy itt elj


Itt egy par link


[link]


[link]


[link]


Ezzeket erdemes elolvasni szerintem, es persze kulonbozo angol forumokon mint peldaul

[link]


is erdemes olvasgatni

2022. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!