Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ötletek hogy milyen...

Van ötletek hogy milyen szakdolgozat témát válasszak pszichológia hallgatóként? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Második évvel végzem most, és még nyáron neki szeretnék fogni. Mindenképp munka/szervezetpszichológia terén szeretnék működni, szóval ezekhez kapcsolódó témát szeretnék. Valami olyat, ami picit különlegesebb, nem elcsépelt, esetleg nehezebb téma. Mert például stresszel kapcsolatos szakdoga minden évben nagyon sok van.

Gondoltam olyanra pl, hogy mi motiválja az embereket az állásuk választásakor (pénz, az adott állás szeretete, stb.), de ez szerintem túlságosan egyszerű lenne, meg nem is tudom hogy megfelelne-e. Milyen ötleteitek vannak?

Előre is köszönöm!



2020. jún. 24. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, akár humán erőforrások témában is jöhetnek ötletek.
2020. jún. 24. 22:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami olyasmi, hogy kiből lesz jó vezető, leadership, ilyesmi.
2020. jún. 24. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha másodéves vagy, akkor még úgyse kell ezzel foglalkoznod, és amúgy is a témavezetőd mondja meg, hogy mit vállal mit nem :D

Ha tényleg ezzel szeretnél foglalkozni, akkor szerintem nem itt kéne ötleteket kérni. Hidd el, ki tudsz valamit találni ;) De szakdoga téma úgyis csak negyedévre kell

2020. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Erdélyben lakom. Nálunk 3 éves az egyetem. Nálatok 4?:o ezt nem tudtam.

És ijesztő mert nekünk első évtől fogva fújják folyton hogy minél hamarabb érdemes neki fogni.

2020. jún. 25. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk az első 3 évben nincs "szakdoga", hanem kutatások vannak csak, 4. évben választod a rendes szakdogát, és 5. ben leadod :) Tehát csak mesteren van tényleges "szakdoga"
2020. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Érdekes. Lényegen a szakdoga is kutatás nálunk, 50-100 oldalt kell tartalmaznia, statisztikát használni hozzá, ésatöbbi. Majd ezt leadni, és bemutatni, amit disszertációnak nevezünk.
2020. jún. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!