Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eszterházy Károly Egyetemne...

Az Eszterházy Károly Egyetemnek milyenek a kollégiumai felszereltség szempontjából?

Figyelt kérdés

A leányka apartmanok és leányka kollégiumra lennék főként kiváncsi.

Az apartmanban van sütő a konyhában?

A szobákban vagy bárhol vannak tárolásra alkalmas ruhás és egyéb szekrények?

Az apartman oldalán pedig még réggebben láttam, hogy lehet cicát és kutyát tartani. Ez még mindig igaz, és kiterjed rágcsálokra is?



2022. júl. 14. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem elég jó az a koli, amikor én jártam oda lehetett sertést is tartani, hátul volt egy nagy telep, mindig kellemes szarszag lengte be a környéket.

Mások meg méheket tartottak a legfelső emeleten.

2022. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Secry Moon válasza:
Szia! Az apartmanrol nem nagyon tudok semmit, a leanykaban van szobaban huto, mosogato, mikro. Szemelyenkent van ruhas szekreny es a szobaban is vannak polcok az agyad felett, eloterben fogas es cipo tarto, wc es zuhanyzo ketto kulon helysegben. Emeletenkent van konyha, tuzhellyel meg sutovel is.
2022. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!