Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb kórház szülés szempontjából? (Felszereltség, EDA lehetősége, apás szülés lehetősége, kórtermek állapota, ott dolgozók hozzáállása, stb, stb. )

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Bp-iMargit kórházban szültem kétszer (2000-ben és 2009-ben) és ha szülnék még egyszer, akkor is csakis ott.:

apás szülés, EDA-val, fogadott orvossal, nem fogadott szülésznővel, egyégyas szülőszobák zuhanyzóval, 3 ágyas kórtermek.

Nincs kórtermi látogatás!

[link]

A terhesgondozás is jó, a másodiknál cukorbeteg voltam külön foglalakoztak velünk.

2010. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves első, tényleg jónak tűnik. Mit jelent, hogy nincs kórtermi látogatás? És egyágyas vagy kétágyas szobájuk is van? Árakat nem találtam a honlapon sajnos.
2010. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első

Úgy, hogy még a folyósóra sem lehet bejönni a gyeremekágyas részlegen, a babákat is csak az ajtóig lehet tolni.

24 órás rooming-in van, de bármikor betolhatod a a picit a csecsemősökhöz.


2 ágyas szoba szerintem nincs, van egy 1 ágyas fizetős,

és van egy 6 ágyas, ott vannak, akik császármetszéssel szültek

2010. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
II. Klinika? Mindkét doki, aki eséllyel indul nálam, ott dolgozik. Viszont a klinikákkal nem vagyok kibékülve.
2010. nov. 22. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:

János kórház!


[link]


A szülőszobák elmehetnének hotelszobának is! Van bennük medence, nagy labda, rádió. És mind egyágyas, és mind más színűre van festve! Nagyon hangulatosak!

Vannak 1 ill. 2 ágyas fizetős kórtermek.

Szintén 24 órás roming in!

A sima kórtermek se rosszak, de a fizetősek megint csak hotelszoba kategóriájúak!

Nekem a személyzettel se volt semmi bajom!

Az egyetlen ami kicsit lejjebb húzza az érdemét az a közös zuhanyzó! Hát az nem hasonlítható a hotel szobához, de kibírható!

Én csak ajánlani tudom!

2010. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bajcsy


Előnye:

nagyon jó személyzet (a csecsemősöktől kérdezni kell, elég morcosak tudnak lenni, de ha a nyakukra jársz, segítenek mindenben, csak nem szabad bátortalannak lenni :))

szuper szülőszobák, amelyek egyben vajúdók is (sárga, zöld, rózsaszín színűek), nagyon hangulatos

rögtön a melledre teszik a babát, szülés után csak annyi időre viszik el, amíg rendbeszedik az apróságot, és azt is nézheti a család, utána rögtön vissza is hozzák neked

1 és 2 ágyas alapítványi szobák külön fürdőszobával (7.000 Ft/éj a 2 ágyas, 14.000 Ft/éj az 1 ágyas)

rooming-in, de bármikor visszatolhatod a babád a csecsemősökhöz

rugalmas látogatási idő (konkrétan ki-be járkálhatnak a családtagok, így a kórházi napok alatt sem érzi magát egyedül az ember), nálam szinte egész nap bent volt a férjem és anyukám az alapítványi szobában

nagyon lelkiismeretes csapat (bármi gond lenne a gyerkőcöddel, akár a terhesség alatt, akár a szülés után, szóval bármilyen probléma felmerülésekor rögtön ott a gyerekorvos, nem bagatelizálnak el semmit)


Hátránya:

a nem fizetős kórtermek és a közös fürdőszobák

lehetne szeparáltabb részen a szülészet-nőgyógyászat, hogy ne kelljen annyi beteg embert látnod míg feljutsz a szülészetre (ez már az orvosi vizsgálatok alatt se tetszett)


De ha jó szakembereket és lelkiismeretes gárdát keresel, akkor a Bajcsy tökjó hely.


[link]

2010. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÁEk azza volt Máv!2009ben szültem ott és csupa pozitívum!minden olyan volt amilyenre egy Kismami számít!kedves doki,növérkék,apásszülés lehetösége,megfontoltság,segítökészség,stb...

ha most újra babás lennék akkor tuti,h csak is ott szülnék megint!lehetöség van Edára is,a kórtermek tiszták voltak szóval minden jó volt,már amennyire egy kórház jó lehet:-D

2010. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!