Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE mikor küldi a Neptun...

Az ELTE mikor küldi a Neptun kódot?

Figyelt kérdés
A kollégiumi jelentkezéshez lenne rá szükség, ugyanis erre július 22-től 30-ig van lehetőség. Ezek szerint az eredmények után pár napon belül kiküldik?

2022. júl. 17. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a felvételi ponthatárok kihirdetése után fognak majd e-mailben tájékoztatni minden leendő hallgatót időben, ne aggódj:)
2022. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aham, a pontkihirdetés utánni napokban meglesz.
2022. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem még nem küldték el, pedig a kolesz miatt ideje lenne már. Van esetleg infód hogy sokan fognak-e jelentkezni kollégiumba az ELTE-n? Nehéz lesz bejutni?
2022. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem se jött, pedig nekem már évek óta van Neptunom is, de az új képzés még nem került be.
2022. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alig hirdették ki a ponthatárokat, lesz bőven idő ügyeket intézni, tényleg nyugodjatok le.
2022. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem ma küldték az e-mailt, és próbálok jelentkezni koliba, viszont miután kiválasztom őket azt irja, hogy "hiba történt az oldalon", pedig mindent próbáltam jól csinálni. Valaki tudna segiteni hogy mit tegyek?
2022. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En is ma kaptam meg, es engem sem enged koliba jelentkezni :(
2022. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint ti, hogy hibát jelez és nem tudok jelentkezni. Lehetséges, hogy a beiratkozást kell megcsinálni előbb? De akkor meg minek az az augusztusi időpont a beiratkozásra?
2022. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt írja ki úgyhogy a beiratkozási kérvényt beadtam aztán meglátjuk, de szokjatok hozzá hogy a neptun egy szutyok :D
2022. júl. 24. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerult jelentkezni koliba
2022. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!