Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségi 30...

Emelt történelem érettségi 30 évesen? Hogyan álljak neki? Már azt is elfelejtettem amit középszinten tanultunk..

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Történelemkönyvvel kezdeném. Nekünk nem is tanítottak semmit azon kívül. Természetesen érdemes előtte megnézni az érettségi témakörökret és azokra öszpontosítani. Szóbeli tételek biztos fenn vannak valahol az interneten. Reddit stb..
2022. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oktatás.hu-n fent van a teljes követelmény, mellé van egy komplett könyv, meg érettségi.hu-n vannak kidolgozott tételek. Én is ezekből fogok tanulni, mondjuk nekem túl sok pont nem kell.
2022. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!