Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha történelem érettségin...

Ha történelem érettségin elfelejtettem X-szel megjelölni, hogy melyik esszéket választottam ki, de megírtam már, akkor az egész érvénytelen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A felügyelő tanár felelőssége, hogy ellenőrizze és figyelmeztessen, ha ezt nem tetted meg. Legalább a konkrét esszé helynél beírtad a pontozott vonalra, hogy melyik feladatot csinálod?
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem nagyon sokfelé jártak a gondolataim, nem is szólt érte, én meg nem is vettem észre csak utólag jutott eszembe.
2021. máj. 5. 13:46
 3/3 anonim válasza:
100%
Tudtommal is a felügyelő tanárnak a felelőssége, hogy ellenőrizze azt, hogy minden be legyen jelölve a feladatlapon. Az esszék megírásánál is külön oda kell írni, hogy éppen melyik esszét írod, ha ott megtetted, akkor szerintem nem lesz baj, egyébként meg szerintem nem lesz probléma, ha jó esszépárt választottál.
2021. máj. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!