Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újrafelvételi esetén a ponthat...

Újrafelvételi esetén a ponthatárok kihirdetése után mikor lenne megfelelő kiiratkozni az előző egyetemről?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha biztosra tudod hogy felvettek az új helyre, akkor nincs mire várnod

de ha esetleg ugyanarra a szakra jelentkeztél, akkor előtte kérj ki egy lepecsételt tantárgy tematikát, hogy el tudd fogadtatni a teljesített kreditjeidet, ha másik szakra akkor tárgytalan, kiiratkozhatsz minden további nélkül,

2022. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én jövő héten fogok kiíratkoni valószínűleg vagy amikor épp raérek. Beíratkozni meg augusztus végén valamikor.

Kreditátvitelmit augusztus végén lehet nálunk beadni, de remélem az nem zavar be, hogy már kiíratkozva leszek.

2022. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohh, én már kijelentkeztem a héten..
2022. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak szeptemberben iratkoztam ki, ha jól emlékszem, ugyanaz a kar volt, csak más szak.
2022. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!