Óraadó?

Figyelt kérdés

Milyen óraadó tanárnak lenni?

Mennyit tanít?

Mennyit keres?

...



2022. júl. 20. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rendes teljes allason nem gondolkodom addig amig ilyen alacsony a fizetes, viszont óraadóként jol keresek. Igy teljesen megéri. Nincs meg meg a diplomam, de akkora tanarhiány van, hogy simán alkalmaznak. Több az óradijam nettoban mint diakmunkán lenne (2000 ft). Teljesen meg vagyok vele elégedve, (persze ehhez jo iskolát kell kifogni), de nyugis. Teljes allasban örület lenne, de igy semmi közelezettsegem nincs a tanitáson kívül (egy-ket altalanos feladat naplok, néha egy-egy szünet felügyelete) és meg ingyen ebédet is kapok :).

Kiegészítő munkanak megtartom biztosan :D egy kis mellekesnek nem rossz sőt.

2022. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Anno annak idején szerettem óraadó tanár lenni. Csak megtartottam az óráimat és mentem a saját dolgomra. Évente kétszer az osztályozó konferenciákon (gimnázium) részt vettem.

Én heti 10-12 órát tanítottam három napban. Ez intézménytől is függ.

Az óradíj annyi amennyit kialkudsz magadnak. Óraadó vagyok egy technikumban és egy gimnáziumban is és eltér az óradíjam.

2022. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anettbp ***** válasza:
100%
#2 Lehet, hogy anno lehetett alkudni az óradíjra, ma az állami fenntartású iskolákban erre nincs lehetőség, mindenkinek bruttó 3500 Ft-ot adnak.
2022. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire éri meg szabadság és TB nélkül...
2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Főállás mellett remek dolog, de abból megélni nem biztos, hogy jó dolog.

Mit tanítanàl?

2022. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!