Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikailag és mentálisan...

Fizikailag és mentálisan teljesíthető két egyetemet párhuzamosan végezni egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt tudom,hogy lehet párhuzamosan két képzést végezni viszont most arra lennék kíváncsi hogy milyen is ez,van-e valaki aki hasonló helyzetben van,esetleg van-e tapasztalata e téren illetve mik az előnyök és hátrányok? Bármilyen történetnek,tapasztalatnak nagyon örülnék.

Mindkét szak amit kinéztem nyelvi szak,az egyikre tegnap fel is vettek. Az egyik ALA a másik ANA munkarendű lenne.

Köszi előre is a válaszokat!



2022. júl. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is így jártam, gyerekem is így járt. Ha nem orvos - jogász szakokat próbálsz egyszerre csinálni, hanem valami lájtosabbakat, akkor simán megcsinálható.
2022. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így tervezem. Szerintem menni fog.
2022. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit a legrosszabnak látok az a mentális egészség.

Szerintem ha agyilag kiégsz, akkor egy életre megutálod a tanulást.

2022. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igazából mindkét szak szerelem nyelv,az egyik nehezebb nyelv (keleti nyelv) de gyerekkori álmom válna valóra. Februárig még gondolkodom rajta,de nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 30. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!