Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kari Kollégiumáról (MK) van valamilyen ismeretetek?

Figyelt kérdés

Az interneten nem találtam róla semmiféle információt, csak kívülről magáról az épületről egy képet. Esetleg van vele tapasztaltotok hogy néz ki belülről (milyenek a szobák, fürdőszobák)? Vagy esetleg egy ottani barátotoktól valami törtnet vagy hogy nekik milyen benyomásuk volt róla?


Ezt az információ hiányt eléggé gyanúsnak érzem, minden más (karközi) kolesznak egy csomó kép van kitéve a honlapjára és ennek a kolesznak se híre, se hanva az interneten, közösségi médiában.



2022. júl. 25. 10:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!