Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz-e, hogy egy sikertelen...

Az igaz-e, hogy egy sikertelen forgalmi vizsga után kötelező tanórákat venni, mert ha nem, akkor a vizsgabiztos rögtön azt mondja majd hogy nem indulhatunk el?

Figyelt kérdés
Nem sikerült a forgalmi vizsga, de minden jól ment a leges legvégéig amikor túl gyorsan mentem lejtőn. Nem gondolom hogy szükségem lenne plusz órákra, de azt mondták akkor nem mehetek vizsgára. Azt gyanítom hogy ez egy átverés hogy még több pénzt húzzanak le az emberről, de kíváncsi vagyok van-e erről valami előírás. Ha mégis igaz, akkor hány órát kell teljesítenem? Mert biztos nem 4-et, amit az oktató mondott.

2022. júl. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tudom, hogy nincs ilyen szabály, és mehetsz vizsgára. Inkább azért szokták javasolni a pótórákat, hogy ne úgy álljon hozzád a vizsgabiztos, hogy "csak azért is megbuktatom, mert akkora ásznak hiszi magát, hogy még pótórát se vett". Hidd el, bárkit meg tudnának buktatni, ha nagyon akarják, olyanokat is, aki évtizedek óta vezet. Szerintem a 4 óra az reális, nem túl sok, de mégis ott van, hogy elmentél még gyakorolni.
2022. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz.
2022. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most elolvastam az autósiskolám weboldalát, és megtaláltam ahol leírják hogy náluk kötelező 4 órát megvenni sikertelen forgalmi vizsga esetén...
2022. júl. 25. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Ez biztos, hogy nem jogszerű ugyanis a vizsgázás 30 óra levezetéséhez kötött jogszabály szerint.
2022. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!