Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumi jövedelem...

Arya Stark421 kérdése:

Egyetemi kollégiumi jövedelem igazolás. Help!?

Figyelt kérdés

Elvileg a NAV oldaláról kéne letölteni egy nyomtatványkitöltő programot, DE akármelyiket próbálom letölteni kiírja, hogy károsíthatja az eszközt. Én ezt felülírom és letölt valami sz*r dokumentumot ami totál használhatatlan. Már a Javát is letöltöttem Mindent is megpróbáltam. Legalább 2 órán át ezzel szenvedtem eredménytelenül. A határidő szorít. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném (nem értek az informatikai dolgokhoz úgyhogy csak a nagyon szájbarágós magyarázat segíthet)

Valaki tudna segíteni???



2022. júl. 25. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ügyfelkapud? Azon keresztül egyszerűbb.
2022. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne. De a vége ahova minden irányít az az hogy telepíteni kell a programot. De nem lehet.
2022. júl. 26. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ÁNYK keretprogramot kell letölteni a gépedre.

Utána a megfelelő nyomtatvány letöltésére kattintva ebbe az ÁNYK keretprogramba beletölti a megfelelő nyomtatványt.

Majd az ÁNYK programot a gépeden megnyitva megtalálod benne a beletöltött nyomtatványt. Megnyitod, és kitöltöd a keretprogramon belül, annak segítségével. A végén megjelölöd ügyfélkapud beküldésre, majd beküldöd azon keresztül szintén a keretprogramon belül. A felső füleken keresd a különböző opciókat.


ÁNYK keretprogram itt van (jobb oldali listában kék színnel), annak a gépedre telepítését indítsd el.

Majd ha azzal kész vagy, ugyanerről az oldalról az "IGAZOL" nyomtatványt letöltése által a gépen lévő ÁNYK keretprogramba beletölti a rendszer.

Majd a gépeden lévő ÁNYK programot megnyitva, új nyomtatványként a táblázatban megtalálod ezt a nyomtatványt. Megnyitod, és már töltheted is. A többit már fentebb leírtam.


[link]

2022. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!