Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mellékállásban egy jó ideje...

Mellékállásban egy jó ideje foglalkoztam grafikai tervezéssel (logó, flyer stb) nincs végzettségem, melyik lenne a leggyorsabb TÉNYLEG nemzetközileg elfogadott képzés, amivel külföldön lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem volt erre rengeteget időm de tehetséges vagyok benne azt mondják. Csináltam jó anyagokat kisebb cégeknek.

Már nem lehetek KATA-s mellékállásban.

Grafikába sose tettem annyit, h most az legyen a főállásom.

Semmi ilyen végzettségem nincs.


Jó volna valami képzést megcsinálni. Mert szeretnénk a családdal külföldre költözni de ott már inkább dolgoznék grafikával mint jelenlegi egészségügyi vegzettségemmel.

Induló portfólió, terveket stb össze tudok állítani. De jó volna ha ez mellé lenne valami NEMZETKÖZILEG elfogadott végzettségem grafikai területen.


A legjobb valami teljesen online képzés volna.

Az se baj ha angol nyelvű. Csak legyen valami értelme és adjon olyan oklevelet ami ér is valamit tehát hivatalos képzés.


Diplomára levelezőn se időm se energiám.

OKJ megszűnt. Amik lett helyette szintén hosszúak és nulla értelme van padba beülni.


Ha van valami Magyar vagy külföldi ilyen képzés, ami dizájnnal, brand tervezéssel, logó, flyer stb szerkesztéssel foglalkozik és tényleg olyan végzettség amit ha kezdőként feltüntetek az jó és pl. egy cég akár fel is tud venni (mert végzettség nélkül hiába a portfólió sok cég nem tud státuszt adni ha nincs végzettség) szóval ha tudtok ilyeneket légyszi írjatok.



2022. júl. 26. 02:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!